Jak usunąć kreski od długopisu ze skóry?

Przede wszystkim nie używajmy: acetonu, rozpuszczalników, benzyn, spirytusu.

Wszystko to uszkadza skórę - często nie odwracalnie.

Jeżeli jednak skóra jest czyszczona i odpowiednio konserwowana co pół roku to normalny preparat do czyszczenia skór powinien sobie z tym problemem poradzić. W trudniejszych sytuacjach używamy specjalnego sztyftu do usuwania atramentu ze skóry.

I szminka jest ostatnim dla klienta etapem, jeżeli nie ma efektu to konieczne jest skontaktowanie się z serwisem.

Ostatnie realizacje

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.