Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej Poznań
Problem:
Uszkodzona struktura skóry wentylowanej
Rodzaj materiału:
Skóra wentylowana - dziurkowana
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu wgnieceń za pomocą wypełniaczy ( płynna skóra), podklejeniu rozdartych części skóry wentylowanej. Do skóry została dorobiona farba do renowacji skór w odpowiednim kolorze i odcieniu. Farba do każdej naprawy jest dorabiana indywidualnie do danej skóry. Po przeprowadzeniu napraw skóra została wygrzana co spowodowało usunięcie reszty mniejszych zagnieceń.
Miejsce naprawy:
Naprawa została przeprowadzona w Łodzi u klienta w garażu
Uwagi:
Fotel samochodowy skórzany, kolor jasny szary. Naprawa możliwa do przeprowadzenia przez odpowiednio przeszkolone osoby.
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa wypalonej dziury w fotelu skórzanym

Naprawa wypalonej dziury w fotelu skórzanym. Naprawa wypalonej dziury w fotelu skórzanym to dla nas nie problem. Naprawiamy także: rysy, pęknięcia, przetarcia oraz przebarwienia w meblach wykonanych ze skóry.

Naprawa dziury w fotelu ze skóry

Naprawa dziurki w fotelu ze skóry na plecach fotela z samochodu marki Alfa Romeo. Uszkodzenie na plecach fotela ze skóry było zrobione ostrym narzędziem. Naprawa skóry polegała na podklejeniu specjalnej maty pod spód skóry i wypełnieniu dziurki płynną masą skórzaną.

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze. Uszkodzona powierzchnia skóry spowodowana działaniem ludzkiego potu. Na tym przykładzie doskonale widać jaki wpływ na skórę ma ludzki pot.

Naprawa wypalonych dziur w skórze

Naprawa wypalonych dziur w skórze. Uszkodzenie fotela ze skóry spowodowane wypaleniem dziur przez petardę. Naprawa skóry polegała na podłożeniu i przyklejeniu specjalnej maty nośnej, następnie zostało to wypełnione specjalną płynną skórą.