Wymiana obicia ze skaju na skórę

Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Problem:
Wymiana obicia ze skaju na prawdziwą skórę
Rodzaj materiału:
skaj - skóra
Zastosowane rozwiązania:
Bardzo często jesteśmy oszukiwani przez sprzedawców lub firmy sprzedające meble ze skóry jako tak zwane okazje przez internet. Na zdjęciach przedstawiam fotel "skórzany", który jest meblem designerskim i miał być lokatą na przyszłość. Oczywiście sprzedawca internetowy zapewniał o najlepszym gatunku skóry. Klientka po otrzymaniu fotela mocno zdziwiła się, że po rozpakowaniu zostały ślady po foli. Sprzedawca zapewniał, że to na pewno zniknie. Klientka skontaktowała się ze mną i pokazała mi zdjęcia na których widać było, że to nie jest skóra. Mało tego materiał ten podejrzanie się błyszczał. Postanowiłem obejrzeć osobiście ten fotel i przy okazji wizyty w Warszawie odwiedziłem klientkę. I nie mogłem uwierzyć, nie dosyć, że obicie było zmienione na skaj to został on pomalowany farbą spirytusową co spowodowało połysk, efekt lepienia się powłoki i zarazem nieodwracalne uszkodzenie skaju.
Fotel został zabrany od klientki w celu zmiany obicia na skórę w odpowiednim kolorze. Sprawa oszustwa została zgłoszona na policję i właścicielom portalu przez który został sprzedany fotel. Sprawy są w toku, ale mam nadzieję, że klientka wygra z nieuczciwym sprzedawcą.
Miejsce naprawy:
Warszawa
Uwagi:
Jeżeli masz wątpliwości co do jakości materiału skontaktuj się z nami przed zakupem mebla.
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa

 

Masz podobny problem ze skórą? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny wyślij zapytanie lub zadzwoń 609 738 658
Tapicerka samochodowa Naprawa tylko na miejscu w naszym warsztacie w Luboniu k. Poznania - zapraszamy

Czyszczenie skóry zabrudzonej atramentem Poznań
Naprawa dziury w fotelu ze skóry Warszawa
Zmiana koloru skóry fotela
Naprawa łuszczącej się skóry
Renowacja skórzanych sakw motocyklowych
 • W końcu odebrałem nowe wnętrze do gtv. Po profesjonalnej renowacji i choć wydawały się prawie idealne po kupnie, dopiero przejrzałem na oczy jak odebrałem je z rąk fachowca, którego mogę polecić każdemu kto ma jakieś problemy z skórzanym wnętrzem. Renowacja wykonana łącznie z... więcej
 • Szukając samochodu z tapicerką skórzaną miałem problem, czy kupić tańszy z gorszą tapicerką skórzaną czy może dopłacić i kupić z lepszą skórą. Po konsultacji z Panem Waldkiem dowiedziałem się, że lepsza skóra w droższym aucie może być już po renowacji często nieudolnej. Paweł, Poznań... więcej
 • Na siedziskach mojego zestawu skórzanego zaczęły pojawiać się jasne plamy dowiedziałem się, że konieczna jest renowacja mojego zestawu mebli. Zleciłem wykonanie naprawy firmie wmeble i nie było żadnego problemu, że warsztat jest w Poznaniu a meble w Warszawie. Renowacja skóry... więcej
 • Skóra w moim samochodzie była mocno popękana i zniszczona. Zleciłem naprawę w firmie wmeble serwis. Mając tylko nadzieję, że będzie dobrze. Po odbiorze byłem pewien, że dobrze zrobiłem. Żadnych pęknięć, skóra jak nowa. Pełna profeska. Witold, Poznań
 • Sprzedałem zestaw wypoczynkowy ze skóry dwu tonowej lub patynowanej klientowi z Wrocławia. Po kilku dniach zadzwonił, że z kolorem na skórze coś się dzieje. Zadzwoniłem do Pana Waldka, którego poznałem jakiś czas temu w trakcie czyszczenia w/w zestawu skórzanego. Przedstawiłem sytuację... więcej
 • Jestem posiadaczem zabytkowego mercedesa z uszkodzoną skóra na fotelach i kierownicy. Właściciel firmy nie chciał naprawiać skóry na kierownicy twierdząc, że taniej będzie obszyć na nowo. Ale udało się przekonać właściciela. Po kilku godzinach samochód był gotowy naprawa skóry w... więcej
 • Moim problemem była plama na kurtce z skóry zamszowej. Nie wiedziałem jak mam się za to zabrać. Po kontakcie z firmą wmeble dowiedziałem się co mam zrobić. Porada zadziałała, wystarczyło wyczesać skórę sztywną szczotką. Dzięki za poradę i pozdrawiam. Wincent, Poznań
 • Kilka dni temu zadzwoniłam do firmy wmeble-serwis z prośbą o wyczyszczenie wypoczynku skórzanego. Po wyczyszczeniu nie mogłam uwierzyć, że maja kanapa jest tak brudna, cały brud pozostał na gąbkach używanych do czyszczenia. Serwisant po wyczyszczeniu zakonserwował odpowiednio skórę.... więcej

Zlecający naprawę w naszym warsztacie otrzymuje: fachową poradę, transport mebli, profesjonalną naprawę środkami firmy Ottimo, gwarancję na wykonaną usługę, terminowość.

Czyszczenie i pielęgnacja skóry

Musimy pamiętać, że skóra powinna być czyszczona i konserwowana dwa razy do roku.

Do czyszczenia i konserwacji skóry należy używać tylko preparatów dwu składnikowych: płyn do czyszczenia i preparat do konserwacji. Przed czyszczeniem zawsze należy wykonać test na skórze w mało widocznym miejscu. Zapraszam do zakupu zestawu w naszym sklepie internetowym.

Możecie Państwo również zamówić profesjonalne czyszczenie i konserwację przez naszą firmę.

Renowacja skóry

Renowacja skóry to złożony proces polegający na zmyciu zanieczyszczeń, resztek lakieru i farby.

Następnie przeprowadza się odtłuszczanie, uzupełnienie ubytków w skórze i nakłada się wszystkie powłoki na skórę: podkład wiążący, farba do skór, lakier powłokowy – wykończeniowy. Po przeprowadzeniu w/w prac pozostaje nam zakonserwować skórę preparatem do pielęgnacji skór i możemy cieszyć się świeżą skórą. Nie polecamy przeprowadzania renowacji we własnym zakresie uszkodzenia mogą być nieodwracalne lub bardzo kosztowne. Ostatnio przeprowadzona renowacja przez naszą firmę dotyczyła siedzisk w samochodzie marki bentley z 1967 roku.

Zrobiliśmy renowację siedzisk Bentley'a '67
Naprawa skóry

Naprawy skór często przeprowadza się w warsztacie, ale wiele napraw skór można przeprowadzić także u klienta w domu.

Częstym uszkodzeniem jest zarysowanie licówki przez zwierzęta, napy od spodni, spinki itd. Naprawa takiego uszkodzenia nie musi być kosztowna i skomplikowana pod warunkiem, że skóra jest pielęgnowana i uszkodzenie jest od razu naprawione. Tego typu naprawy powinny być przeprowadzane przez specjalistów, którzy mają pojęcie z jakim rodzajem skór mają do czynienia.

Naprawa polega na podklejeniu licówki, nałożeniu farby retuszerskiej wcześniej dopasowując kolor i wybłyszczenie tak aby nie było różnicy po nałożeniu farby.

Wykonujemy naprawy skór także u klienta
Konserwacja skóry

Konserwację skóry przeprowadza się zawsze po czyszczeniu skóry lub po przeprowadzonych naprawach na licówce.

Konserwacja zabezpiecza skórę przed zaplamieniem przez odzież, wino, czekoladę itd. Konserwując skórę mamy pewność , że skóra przetrwa wiele lat, a zabrudzenia będzie można łatwo usunąć. Pamiętać jednak należy aby czyszczenie i konserwację skóry przeprowadzać dwa razy do roku odpowiednimi preparatami dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

Po przeprowadzonej konserwacji skóra jest przyjemna w dotyku i możemy cieszyć się świeżością skóry na meblu i w samochodzie.

Oferujemy specjalistyczne preparaty
Regeneracja skóry

Regeneracja skóry to nic innego jak odświeżenie skóry. Regenerację często przeprowadza się na skórze nubukowej która jest bardzo wymagająca.

Proces ten polega na nałożeniu odpowiedniego preparatu w kolorze skóry za pomocą szmatki bawełnianej. Preparat ma właściwości czyszczące, natłuszczające i koloryzujące. Mebel po przeprowadzeniu regeneracji jest przyjemny w dotyku i ma żywszy kolor. Skóra nubukowa pochłania również zapachy, po regeneracji skóra pachnie świeżą nową skórą. Tego typu proces możemy przeprowadzić we własnym zakresie, pamiętając jednak by zrobić próbę w niewidocznym miejscu.

Wyślij nam zdjęcia do bezpłatnej wyceny
Tapicer samochodowy

Szukasz dobrego tapicera samochodowego, zobacz co oferujemy

W naszym warsztacie naprawiamy drobne uszkodzenia jak i przeprowadzamy pełne renowacje powłok skórzanych, przeprowadzamy naprawy tkanin, przeprowadzamy naprawy materiału skóro podobnego, oferujemy serwis elementów plastikowych, a także naprawę elektryki i mechaniki foteli samochodowych.

Kontakt
nowy adres
Luboń ul. 11 listopada 80
Poznań ul. Perzycka 14
tel: 609 738 658
E-mail: biuro@wmeble-serwis.pl

Obsługujemy klientów z wojwództwa:

 • wielkopolskiego
 • zachodnio-pomorskiego
 • lubuskiego
 • kujawsko-pomorskiego
 • łódzkiego
 • mazowieckiego
Polityka Cookies | © www.mornel.com