Czyszczenie wypoczynku skórzanego

Kilka dni temu zadzwoniłam do firmy wmeble-serwis z prośbą o wyczyszczenie wypoczynku skórzanego. Po wyczyszczeniu nie mogłam uwierzyć, że maja kanapa jest tak brudna, cały brud pozostał na gąbkach używanych do czyszczenia. Serwisant po wyczyszczeniu zakonserwował odpowiednio skórę. Efekt jest porażający - skóra czysta i przyjemna w dotyku. Ponadto serwisant bardzo miły i prace przeprowadzono bardzo czysto. Polecam usługi tej firmy tanio nie było, ale warto.

Barbara, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Ostatnie realizacje

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.