Renowacja tapicerki skórzanej AlfaRomeo GTV 3.0 V6 24V - opinia

W końcu odebrałem nowe wnętrze do gtv. Po profesjonalnej renowacji i choć wydawały się prawie idealne po kupnie, dopiero przejrzałem na oczy jak odebrałem je z rąk fachowca, którego mogę polecić każdemu kto ma jakieś problemy z skórzanym wnętrzem. Renowacja wykonana łącznie z grawerowaniem na skórze...pasjonata tego co robi, bo tylko wtedy widać pożądane efekty jak ktoś lubi swoją pracę. Firma Wmeble-serwis z Poznania terminy ma dość długie, ale to tylko dobrze o niej świadczy. Z czystym sumieniem polecam każdemu co lubi dobrze wykonaną prace.

Renowacja tapicerki skórzanej w mojej AlfaRomeo GTV 3.0 V6 24V obejmowała wszystko łącznie z boczkami na drzwi. Wszystko było na nowo barwione, ze względu na delikatne uszkodzenia w zagięciach, pęknięcia farby na przednich fotelach, które wyszły po czyszczeniu skóry, tył był ok ale żeby całość była równie świeża został zrobiony cały komplet.

Kolor skóry dobrany według oryginału, gwarancja rok, ale jak zapewnia mnie firma Wmeble-serwis jeszcze po tym okresie mam się dłuuuugo nie zgłaszać – zobaczymy. Jak na razie jestem zachwycony, szczena mi opadła jak je zobaczyłem na żywo.

Skóra oczywiście barwiona nadającymi się do tego farbami garbarskimi, a nie spirytusowymi, widziałem na miejscu we warsztacie kilka foteli zrobionymi, a raczej spartolonymi w innych zakładach, które potem przyjeżdżają do Wmeble-serwis, robione właśnie barwnikami spirytusowymi, które można kupić za kilka złotych na aukcjach, wszystko z nich złaziło, a skóra w dotyku zachowywała się bardziej jak karton niż skóra.

Ze skórami można w tej chwili zrobić bardzo wiele. Skóra po takiej renowacji jest po prostu jak nowa. Jeżeli masz ładne wnętrze na pewno warto zainwestować w te fotele ze skóry by doprowadzić do stanu idealnego.

Opinia na podstawie wypowiedzi klienta na forum.alfaholicy.org

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Ostatnie realizacje

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.