Jak naprawić przetartą skórę na siedzisku?

Naprawa przetarcia skóry na siedzisku lub innym miejscu powinna być zlecona firmie zajmującej się naprawą skór. Trwała naprawa przetartej skóry we własnym zakresie jest praktycznie niemożliwa. Naprawa przetarcia polega na wyczyszczeniu mebla, odtłuszczeniu miejsca naprawianego, nałożeniu preparatu wiążącego, uzupełnieniu szpachlówką do skór następnie malujemy odpowiednio przygotowaną farbą do skór i lakierem o odpowiednim wybłyszczeniu.

Całość konserwujemy preparatem do konserwacji. Jeżeli ktoś się czuje na siłach i ma możliwość zakupu chemii do naprawy skór to może próbować.

Ostatnie realizacje

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.