Czyszczenie i pielęgnacja skóry

Warto wiedzieć:

Bardzo ważnym jest aby pamiętać, iż skóra powinna być czyszczona oraz konserwowana co najmniej dwa razy w roku.

Do czyszczenia i konserwacji skóry należy używać tylko i wyłącznie preparatów dwuskładnikowych czyli płynu do czyszczenia oraz preparatu do konserwacji, które można zamówić przez formularz kontaktowy.

Warto jednak pamiętać, iż przed czyszczeniem zawsze należy wykonać test na skórze w mało widocznym miejscu. Jeśli jednak wolą państwo oddać swój mebel w ręce profesjonalistów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Czyszczenie skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia i pielęgnacji skóry. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Ostatnie realizacje

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.

Renowacja i naprawa siodła i sakw

Renowacja i naprawa siodła i sakw. Indian – Renowacja i naprawa siodła i sakw motocyklowych firmy Indian. Naprawa sakw Indian polegała na całkowitym rozebraniu każdego elementu. Dokładnym oczyszczeniu z pozostałości powypadkowych.