Konserwacja kierownicy ze skóry

Konserwacja kierownicy a konkretnie skóry jest bardzo ważna, ale trzeba pamiętać o wcześniejszym wyczyszczeniu skóry preparatem czyszczącym w innym przypadku nie ma to sensu. Po wyczyszczeniu i odczekaniu około piętnastu minut na odparowanie preparatu czyszczącego możemy przystąpić do konserwacji. Po wykonaniu w/w etapów musimy skórę pozostawić na około trzy godziny i pozwolić chemii działać. Jeżeli po czyszczeniu i konserwacji wsiądziemy by odbyć podróż nawet do sklepu obok to nasza praca poszła na marne i proces należy powtórzyć.

Ostatnie realizacje

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.