Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER

Czyszczenie i konserwacja zestawu wypoczynkowego ze skóry firmy KLER
Problem:
Czyszczenie i konserwacja zestawu wypoczynkowego ze skóry firmy KLER
Rodzaj materiału:
skóra naturalna
Zastosowane rozwiązania:
Naprawa siedziska zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Uszkodzeniu uległa skóra na siedzisku, z powodu braku konserwacji i czyszczenia wodą z mydłem. Kolejny przykład uszkodzenia gdzie koniecznym jest przeprowadzenie pełnej renowacji. Pamiętać należy, że do czyszczenia skór używamy preparatów dwu składnikowych. Pierwszy płyn do czyszczenia a drugi do konserwacji. Skóra na siedzisku została wyczyszczona, odtłuszczona, nałożony został preparat podkładowy, farba przygotowana indywidualnie do danego mebla- skóry i lakier powłokowy przygotowany w odpowiednim wybłyszczeniu.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Po przeprowadzeniu renowacji - naprawy uzyskaliśmy nową powłokę lica skóry.
Zobacz także

Naprawa zestawu mebli tapicerowanych

Naprawa zestawu mebli tapicerowanych skórą dwu tonową. Naprawa tego typu skór jest bardzo trudne i w większości przypadków musimy zmywać kolor, który jest nałożony fabrycznie.

Naprawa zestawu mebli - skóra dwu tonowa

Naprawa zestawu mebli tapicerowanych - skóra dwu tonowa. Naprawa tego typu skór jest bardzo trudne i w większości przypadków musimy zmywać kolor, który jest nałożony fabrycznie. Następnie uzgadniamy z klientem nowy kolor i wybłyszczenie skóry.

Czyszczenie fotela skórzanego

Czyszczenie fotela skórzanego - Nasza firma posiada duże doświadczenie oraz niezbędne środki i narzędzia, które umożliwiają skutecznie czyścić i naprawiać wszelkiego rodzaju meble wykonane ze skóry.

Naprawa skóry czyszczonej wodą z mydłem

Naprawa skóry uszkodzonej poprzez czyszczenie wodą z mydłem. Kolejny raz prezentujemy na zdjęciu jaki wpływ ma skórę ma czyszczenie jej za pomocą wody z mydłem. Przestrzegam przed tego typu działaniem.