Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym

renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym
Problem:

https://www.wmeble-serwis.pl/sites/default/files/renowacji-skory-w-kolo…

Przeprowadzenie pełnej renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym.
Rodzaj materiału:
skóra piaskowa - beżowa
Zastosowane rozwiązania:
Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego. Następnie przeprowadzamy odtłuszczanie i nakładamy farbę do skór indywidualnie dobraną do koloru mebla. Po wysuszeniu farby nakładamy lakier powłokowy z odpowiednio przygotowanym wybłyszczeniem. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Naprawa do przeprowadzenia w warsztacie.
logo wmeble serwis
Zobacz także

Renowacja fotela ze skóry

Renowacja fotela ze skóry. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Zmiana koloru skóry fotela

Zmiana koloru skóry fotela. Przeprowadzenie pełnej renowacji i zmiana koloru fotela. Miejsce naprawy Poznań, meble dostarczono kurierem z Warszawy.

Czyszczenie fotela skórzanego

Czyszczenie fotela skórzanego - Nasza firma posiada duże doświadczenie oraz niezbędne środki i narzędzia, które umożliwiają skutecznie czyścić i naprawiać wszelkiego rodzaju meble wykonane ze skóry.

Otarcie skóry na froncie fotela - naprawa

Otarcie skóry na froncie fotela - naprawa. Naprawa polegała na wyczyszczeniu fotela i całego zestawu mebli, a miejsce otarcia zostało naprawione farbą retuszerską do skór.