Renowacja i zabezpieczenie skóry

Renowacja i zabezpieczenie skóry Poznań
Problem:
Uszkodzenie skóry na podłokietniku
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzenie skóry na podłokietniku spowodowane brakiem czyszczenia i konserwacji. Bardzo często dochodzi do tego typu uszkodzeń skóry spowodowanych brakiem jakiejkolwiek ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Naprawa skóry jest możliwa i polega na przeprowadzeniu pełnej renowacji, polegającej na wypełnieniu uszkodzeń płynną skórą, nałożeniu podkładu, farby garbarskiej odpowiednio przygotowanej pod względem kolorystycznym i na koniec nakładany jest lakier powłokowy – zabezpieczający.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Naprawa fotela ze skóry - pęknięcia

Naprawa fotela ze skóry - pęknięcia. Pęknięcia i zarysowania skóry, to bardzo częsty problem. W tym przypadku pęknięcia i zarysowania lica skóry były spowodowane przez zwierzęta domowe.

Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej. Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór.

Renowacja fotela samochodowego ze skóry

Renowacja fotela samochodowego ze skóry. Naprawa skóry - Pełna renowacja siedziska w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.