Uszkodzenia skóry fotela sportowego BMW

Uszkodzenia skóry fotela sportowego BMW
Problem:
Uszkodzenia skóry fotela sportowego BMW
Rodzaj materiału:
tapicerka samochodowa skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Drobne uszkodzenia fotela ze skóry sportowego BMW. Uszkodzenia na zdjęciach nie wyglądają na poważne, ale naprawa skóry była bardzo pracochłonna. Naprawa została przeprowadzona za pomocą farby retuszerskiej odpowiednio dobranej kolorystycznie do skóry i pędzelka z włosia wiewiórki (bardzo mały i delikatny pędzelek). Naprawa pracochłonna z powodu białej nitki, która nie mogła być zafarbowana i połączenia skóry z alkantarą. Malowanie natryskowe nie wchodziło w grę. Przy okazji naprawy skóry wykonałem naprawę wypełnienia boczku siedziska. Wcześnie rozpoznane uszkodzenie jest możliwe do naprawy bez konieczności wymiany pianki.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Naprawa uszkodzonej tylnej kanapy BMW

Naprawa uszkodzonej tylnej kanapy BMW. Uszkodzeniu uległa skóra na tylnej kanapie. Ponadto ktoś wcześniej próbował w nieprofesjonalny sposób usunąć uszkodzenie.

Naprawa fotela ze skóry BMW

Naprawa fotela ze skóry BMW. Uszkodzona została skóra na całości fotela. Podczas naprawy dodatkowym utrudnieniem była tkanina na siedzisku. Fotele składające się z dwóch materiałów (skóra, tkanina) wymagają dodatkowych godzin pracy i wiedzy renowatorskiej.

Zmiana wybłyszczenia na skórze fotela BMW

Zmiana wybłyszczenia na skórze fotela BMW. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem skórzanym samochodu BMW z 80 lat. Skóra w tych samochodach jest gatunkowo bardzo dobra i w większości przypadków nie powinno się jej wymieniać tylko poddać odpowiedniej renowacji.

Naprawa i czyszczenie skórzanego fotela BMW

Naprawa i czyszczenie skórzanego fotela samochodu BMW. Częstym problemem kierowców jest uszkodzony fotel ze skóry. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem skórzanym od samochodu marki BMW. Uszkodzeniu uległ bok siedziska ze skóry.