Wymiana obicia ze skaju na skórę

Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Problem:
Wymiana obicia ze skaju na prawdziwą skórę
Rodzaj materiału:
skaj - skóra
Zastosowane rozwiązania:
Bardzo często jesteśmy oszukiwani przez sprzedawców lub firmy sprzedające meble ze skóry jako tak zwane okazje przez internet. Na zdjęciach przedstawiam fotel "skórzany", który jest meblem designerskim i miał być lokatą na przyszłość. Oczywiście sprzedawca internetowy zapewniał o najlepszym gatunku skóry. Klientka po otrzymaniu fotela mocno zdziwiła się, że po rozpakowaniu zostały ślady po foli. Sprzedawca zapewniał, że to na pewno zniknie. Klientka skontaktowała się ze mną i pokazała mi zdjęcia na których widać było, że to nie jest skóra. Mało tego materiał ten podejrzanie się błyszczał. Postanowiłem obejrzeć osobiście ten fotel i przy okazji wizyty w Warszawie odwiedziłem klientkę. I nie mogłem uwierzyć, nie dosyć, że obicie było zmienione na skaj to został on pomalowany farbą spirytusową co spowodowało połysk, efekt lepienia się powłoki i zarazem nieodwracalne uszkodzenie skaju.
Fotel został zabrany od klientki w celu zmiany obicia na skórę w odpowiednim kolorze. Sprawa oszustwa została zgłoszona na policję i właścicielom portalu przez który został sprzedany fotel. Sprawy są w toku, ale mam nadzieję, że klientka wygra z nieuczciwym sprzedawcą.
Miejsce naprawy:
Warszawa
Uwagi:
Jeżeli masz wątpliwości co do jakości materiału skontaktuj się z nami przed zakupem mebla.
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Wymiana obicia ze skaju na skórę Warszawa
Zobacz także

Naprawa spękanego siedziska fotela

Naprawa spękanego siedziska fotela. Siedzisko fotela zostało mocno spękane z powodu braku czyszczenia i konserwacji. Naprawa uszkodzeń polegała na częściowym zeszlifowaniu uszkodzeń i wypełnieniu ich płynną skórą.

Naprawa przetartej skóry kanapy

Naprawa przetartej skóry kanapy - Naprawa skóry nubuk- anilina - W tym przypadku uszkodzeniu uległo siedzisko sofy gdzie do czynienia mamy ze skórą Aniliną.