Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej Warszawa
Problem:
Czyszczenie tapicerki skórzanej
Rodzaj materiału:
skóra
Zastosowane rozwiązania:
Pamiętać należy, że kupując zestaw skórzany nie pozbywamy się problemu czyszczenia mebli, wręcz przeciwnie skóra na naszym meblu jest bardzo wymagająca. Musimy mieć wiedzę z jaką skórą mamy do czynienia by móc dopasować odpowiedni zestaw preparatu do czyszczenia i konserwacji skóry. Nie wolno skóry czyścić wodą, wodą z mydłem nie smarować olejkami bambino i niczym co nie jest przeznaczone do naszego gatunku skóry. Czyszczenie można przeprowadzić we własnym zakresie choć warto zaciągnąć wiedzy na ten temat u specjalisty a nie u PANI DOMU. Na zdjęciach pokazuję Państwu jak działają preparaty, które mamy w ciągłej ofercie.
Miejsce czyszczenia:
Warszawa
Uwagi:
Przykładowy koszt czyszczenia skóry: czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie od 250zł , sofa 3-osobowa od 150zł, przy większych lub stałych zleceniach super rabaty.
Zobacz także

Czyszczenie fotela skórzanego

Czyszczenie fotela skórzanego - Nasza firma posiada duże doświadczenie oraz niezbędne środki i narzędzia, które umożliwiają skutecznie czyścić i naprawiać wszelkiego rodzaju meble wykonane ze skóry.

Czyszczenie skóry zabrudzonej atramentem

Czyszczenie skóry zabrudzonej atramentem. Uszkodzone siedzisko pufy. Uszkodzenie było spowodowane poplamieniem atramentem. Plamy spowodowane przez pisaki, atrament, jeans są bardzo trudne do usunięcia.

Czyszczenie białej skóry na krzesłach

Czyszczenie białej skóry na krzesłach. Krzesła obite białą skórą nigdy niebyły czyszczone i nigdy nie zostały zakonserwowane. Pierwszym etapem czyszczenia było ściągnięcie brudu.

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Naprawa siedziska zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Uszkodzeniu uległa skóra na siedzisku, z powodu braku konserwacji i czyszczenia wodą z mydłem.