Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze Poznań
Problem:
Uszkodzona powierzchnia skóry spowodowana działaniem ludzkiego potu
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Na tym przykładzie doskonale widać jaki wpływ na skórę ma ludzki pot. Uszkodzenie skóry powstało przez niezabezpieczanie skóry odpowiednimi preparatami. Pamiętać należy o zabezpieczaniu skóry preparatami do konserwacji skór, zaoszczędzimy w ten sposób poważnych uszkodzeń skóry. Ludzki pot działa na skórę meblową i samochodową jak kwas, po kilku latach skóra zaczyna mocno pękać i łuszczyć się. Naprawa takiego uszkodzenia powierzchni skóry jest bardzo skomplikowana i pracochłonna. Skóra przed naprawą musi być dobrze wytrawiona z ludzkiego potu odpowiednią chemią. Następnie przechodzimy do wypełniania uszkodzeń płynną skórą, kolejnym etapem jest naniesienie odpowiednio przygotowanej farby garbarskiej. Na sam koniec nakładamy lakier powłokowy i możemy cieszyć się nowym meblem.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Naprawa skóry powinna być przeprowadzona w specjalistycznym zakładzie renowacyjnym.
Zobacz także

Naprawa przetartej skóry fotela

Naprawa przetartej skóry fotela. Naprawa polega na zrobieniu retuszu farbą retuszerską. Dobiera się odpowiednio kolor i wybłyszczenie farby.

Naprawa przetartej skóry kanapy

Naprawa przetartej skóry kanapy - Naprawa skóry nubuk- anilina - W tym przypadku uszkodzeniu uległo siedzisko sofy gdzie do czynienia mamy ze skórą Aniliną.

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze. Uszkodzona powierzchnia skóry spowodowana działaniem ludzkiego potu. Na tym przykładzie doskonale widać jaki wpływ na skórę ma ludzki pot.