Naprawa wypalonych dziur w skórze

Naprawa wypalonych dziur w skórze Poznań
Problem:
Uszkodzenie fotela ze skóry spowodowane wypaleniem dziur przez petardę.
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzenie skóry, które widać na zdjęciu zostało spowodowane wystrzałem petardy sylwestrowej. Naprawa skóry polegała na podłożeniu i przyklejeniu specjalnej maty nośnej, następnie zostało to wypełnione specjalną płynną skórą. Kolejnymi etapami było odwzorowanie struktury skóry i nałożenie wcześniej przygotowanej farby garbarskiej. Na koniec skóra została zabezpieczona lakierem powłokowym o odpowiednim wybłyszczeniu.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Naprawa możliwa do przeprowadzenia przez specjalistę od renowacji skór.
Naprawa wypalonych dziur w skórze Poznań
Zobacz także

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej - Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie.

Naprawa dziury w fotelu ze skóry

Naprawa dziurki w fotelu ze skóry na plecach fotela z samochodu marki Alfa Romeo. Uszkodzenie na plecach fotela ze skóry było zrobione ostrym narzędziem. Naprawa skóry polegała na podklejeniu specjalnej maty pod spód skóry i wypełnieniu dziurki płynną masą skórzaną.

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze

Naprawa przetarć, dziur i rys w skórze. Uszkodzona powierzchnia skóry spowodowana działaniem ludzkiego potu. Na tym przykładzie doskonale widać jaki wpływ na skórę ma ludzki pot.