Naprawa zagnieceń na skórze

Naprawa zagnieceń na skórze Poznań
Problem:
Naprawa zagnieceń na skórze
Rodzaj materiału:
skóra biała
Zastosowane rozwiązania:
Naprawa zagnieceń jest przeprowadzana w zależności od uszkodzenia. Zagniecenia nadają skórze charakterystyczny wygląd. Czasami jednak jest inaczej, wówczas można takie zagniecenie wygrzać w odpowiedni sposób, wypełnić masą szpachlową lub wypełniaczem. W przypadku zagnieceń na zdjęciach, to zostały one minimalnie uzupełnione wypełniaczem do skór i przeprowadzony został retusz farbą retuszerską.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Uszkodzenie lica skóry na zgrubieniu szwów

Uszkodzenie lica skóry na zgrubieniu szwów. Bardzo częste – typowe uszkodzenie lica skóry na zgrubieniu szwów. Szwy skóry są bardzo narażone na przetarcia lica skóry i najgorsze, że często nie zwracamy na to uwagi.

Naprawa wytartego siedziska w fotelu ze skóry

Naprawa wytartego siedziska w fotelu ze skóry. Częstym uszkodzeniem skóry jest wytarcie lakieru powłokowego, który zabezpiecza skórę. Jeżeli nie zauważymy, że lakier powłokowy zszedł to w ciągu kilku tygodni zaczyna schodzić farba.

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry. Często zadawane pytanie przez klientów „dlaczego podłokietnik ze skóry jest tak popękany – zniszczony, a reszta mebla wygląda ok”. Tego typu uszkodzenia skóry są spowodowane nadmiernym i złym użytkowaniem mebla - co to znaczy?