Renowacja i naprawy skór na meblach antycznych

Renowacja i naprawy skór na meblach antycznych Poznań
Problem:
Renowacja i naprawy skór na meblach antycznych
Rodzaj materiału:
skóra
Zastosowane rozwiązania:
W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy skór na meblach z różnych okresów. Na zdjęciach pokazany jest stolik (antyk), który został odrestaurowany w pełni w naszym warsztacie. Renowacji dokonaliśmy na drewnie jak i na skórze. Na skórze dodatkowo została przeprowadzona naprawa i renowacja ozdoby ze złota. Skóra na stoliku w odpowiedni sposób została postarzona i zabezpieczona odpowiednim lakierem penetrującym tak by wzmocnić strukturę – włókna skóry.
Miejsce naprawy:
Poznań
logo wmeble serwis
Zobacz także

Renowacja mebli antycznych ze skóry

Renowacja mebli antycznych ze skóry. W trakcie przeprowadzania napraw skóry, również odnawiamy lub naprawiamy elementy drewniane. Na zdjęciu jest widoczne uszkodzenie szatozy drewnianej.

Otomana ze skóry - uszkodzone siedzisko

Otomana ze skóry - uszkodzone siedzisko. Ten przypadek przedstawia uszkodzenia spowodowane codziennym użytkowaniem mebla ze skóry. Uszkodzeniu uległo skórzane siedzisko otomany.

Czyszczenie białej skóry na krzesłach

Czyszczenie białej skóry na krzesłach. Krzesła obite białą skórą nigdy niebyły czyszczone i nigdy nie zostały zakonserwowane. Pierwszym etapem czyszczenia było ściągnięcie brudu.

Naprawa skóry zafarbowanej spodniami

Naprawa skóry- zafarbowanie spodniami lub inną odzieżą farbującą. I w tym przypadku skończyło się na przeprowadzeniu pełnej renowacji skóry typu pigmentowanej.