Renowacja mebli antycznych ze skóry

Renowacja mebli antycznych ze skóry
Problem:
W trakcie przeprowadzania napraw skóry, również odnawiamy lub naprawiamy elementy drewniane.
Rodzaj materiału:
skóra + drewno
Zastosowane rozwiązania:
Na zdjęciu jest widoczne uszkodzenie szatozy drewnianej. Naprawa polegała na wypełnieniu ubytku w drewnie, podbarwienie odpowiednimi kolorami i zabezpieczenie lakierem wykończeniowym.
Zabierając meble od klienta na warsztat w celu przeprowadzenia renowacji skóry sprawdzamy wszystkie podzespoły mebla ( mechanizmy, wypełnienie, szkielet).
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Jeżeli zauważymy jakiekolwiek uszkodzenia to usuwamy je na miejscu w warsztacie.
logo wmeble serwis
Zobacz także

Renowacja i naprawy skór na meblach antycznych

Renowacja i naprawy skór na meblach antycznych. W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy skór na meblach z różnych okresów. Na zdjęciach pokazany jest stolik (antyk), który został odrestaurowany w pełni w naszym warsztacie.

Renowacja fotela ze skóry

Renowacja fotela ze skóry. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym. Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego.

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Przeprowadzenie pełnej renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.