Uszkodzony fotel - naprawa - skóry dwutonowej

Uszkodzony fotel - naprawa - skóry dwutonowej Poznań
Problem:
Uszkodzenie siedziska na fotelu ze skóry dwutonowej
Rodzaj materiału:
skóra dwutonowa
Zastosowane rozwiązania:
Często uszkodzeniu ulegają skóry dwutonowe. Uszkodzenia tego typu skóry spowodowane są złym czyszczeniem i konserwacją, ale również słabej jakości skórą. Naprawy tego typu skóry są bardzo trudne i dość kosztowne. Jednym ze sposobów na tańszą naprawę skóry jest przeprowadzenie pełnej renowacji w jednym kolorze. Zdjęcie z naprawy widoczne obok idealnie prezentuje tego typu rozwiązanie. Wcześniej ustalając z klientem kolor farby nakładamy ją na skórę zabezpieczając lakierem powłokowym o odpowiednim wybłyszczeniu.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej. Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór.

Naprawa zestawu mebli - skóra dwu tonowa

Naprawa zestawu mebli tapicerowanych - skóra dwu tonowa. Naprawa tego typu skór jest bardzo trudne i w większości przypadków musimy zmywać kolor, który jest nałożony fabrycznie. Następnie uzgadniamy z klientem nowy kolor i wybłyszczenie skóry.

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Naprawa siedziska zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Uszkodzeniu uległa skóra na siedzisku, z powodu braku konserwacji i czyszczenia wodą z mydłem.

Naprawa siedziska narożnika ze skóry

Naprawa siedziska narożnika ze skóry. Uszkodzeniu uległo siedzisko narożnika ze skóry, na które wylał się alkohol. Wyroby spirytusowe mogą tak jak w tym przypadku mocno zniszczyć powłoki na skórze.