Czyszczenie kanapy ze skóry

Czyszczenie kanapy ze skóry Poznań Warszawa
Problem:
Bardzo często zadawane pytanie, jak to zrobić by czyszcząc nie zniszczyć skóry?
Rodzaj materiału:
skóra biała
Zastosowane rozwiązania:
Czyszczenie skóry - Pierwszym etapem jest rozpoznanie gatunku – rodzaju skóry. Pamiętajmy, że nie każdy preparat możemy stosować do skóry na naszym meblu, samochodzie, kurtce czy na butach. Jeżeli wiemy jaki rodzaj skóry mamy na meblu to łatwiej jest nam dopasować preparat. Mimo to zawsze należy zrobić próbę w niewidocznym miejscy i chwilę odczekać. Jeżeli nic złego się nie dzieje to możemy zaczynać czyszczenie skóry. Po wyczyszczeniu należy zabezpieczyć skórę odpowiednim preparatem. Skóra powinna być czyszczona i konserwowana co najmniej raz na pół roku, w samochodach i pomieszczeniach z klimatyzacją nawet co trzy miesiące. Pamiętajmy!!! Skóry – żadnej nie czyści się wodą, wodą z mydłem i nie używajmy urządzeń parowych. Wszystko to może nieodwracalnie uszkodzić skórę na naszym meblu i w samochodzie.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Czyszczenie fotela skórzanego

Czyszczenie fotela skórzanego - Nasza firma posiada duże doświadczenie oraz niezbędne środki i narzędzia, które umożliwiają skutecznie czyścić i naprawiać wszelkiego rodzaju meble wykonane ze skóry.

Czyszczenie skóry zabrudzonej atramentem

Czyszczenie skóry zabrudzonej atramentem. Uszkodzone siedzisko pufy. Uszkodzenie było spowodowane poplamieniem atramentem. Plamy spowodowane przez pisaki, atrament, jeans są bardzo trudne do usunięcia.

Czyszczenie i naprawa skóry

Czyszczenie i naprawa skóry Poznań. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.

Czyszczenie białej skóry na krzesłach

Czyszczenie białej skóry na krzesłach. Krzesła obite białą skórą nigdy niebyły czyszczone i nigdy nie zostały zakonserwowane. Pierwszym etapem czyszczenia było ściągnięcie brudu.

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER

Czyszczenie zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Naprawa siedziska zestawu wypoczynkowego firmy KLER. Uszkodzeniu uległa skóra na siedzisku, z powodu braku konserwacji i czyszczenia wodą z mydłem.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej Poznań. Musimy mieć wiedzę z jaką skórą mamy do czynienia by móc dopasować odpowiedni zestaw preparatu do czyszczenia i konserwacji skóry.