Naprawa podłokietników w fotelu skórzanym

Naprawa podłokietników w fotelu skórzanym Poznań
Problem:
Naprawa podłokietników w fotelu skórzanym
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzenie skóry było spowodowane normalnym użytkowaniem. Skóra mocno zareagowała na ludzki pot z dłoni. Naprawa polegała na wytrawieniu i odtłuszczeniu skóry. Kolejnymi etapami było wypełnienie ubytków i pęknięć płynną skórą, pomalowanie odpowiednim kolorem farby do skór i nałożenie natryskowo lakieru powłokowego o odpowiednim wybłyszczeniu. Na sam koniec fotel skórzany został zabezpieczony preparatami przeznaczonymi do ochrony skóry.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Pamiętajmy o czyszczeniu i konserwacji skóry, wówczas unikniemy takich uszkodzeń.
Zobacz także

Renowacja podłokietnika ze skóry

Renowacja podłokietnika ze skóry. Naprawa skóry- Pełna renowacja podłokietnika w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Miejsce przeprowadzenia naprawy warsztat w Poznaniu.

Naprawa podłokietników skórzanych

Naprawa podłokietników skórzanych. Podłokietniki naszych mebli ze skóry są najbardziej narażone na uszkodzenia. Pamiętać należy o stosowaniu odpowiednich preparatów do czyszczenia i zabezpieczenia skóry.

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry. Często zadawane pytanie przez klientów „dlaczego podłokietnik ze skóry jest tak popękany – zniszczony, a reszta mebla wygląda ok”. Tego typu uszkodzenia skóry są spowodowane nadmiernym i złym użytkowaniem mebla - co to znaczy?

Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu

Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu - Powodem uszkodzenia była nadmierna eksploatacja (odstawianie gorących napojów). Nałożony został podkład, farba do skór – garbarska przygotowana odpowiednio do oryginalnego koloru skóry i na koniec lakier powłokowy by chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.